web statistics

(Kabartmalı) Örnek Kartvizit Grafik Tasarımları

Çok yetenekli bir tasarımcı olabilirsiniz ama her konuda bunu başarmak zordur. Kim tasarımcı web arayüzünde iyiyken, kimisi de kurumsa kimlik tasarımında iyidir. Yani biz buna kısaca grafik tasarımda alan (branş) diyoruz. Böyle durumlarda iyi olmadığınızı düşündüğünüz alanlarda açıp örnekleri incelersiniz ve kafanızda bazı fikirler oluşur ve işe başlarsınız.


Kartvizit tasarımlarıda öyledir. Milyonlarca örnek vardır ve sizin farklı birşey yapmanız gerekir. Yine araştırma sonucu bulduğum farklı kartvizit tasarım örneklerinizi sizlerle paylaşmak istiyorum.

… daha fazlası için bu adrese bakabilirsiniz.

 Arama Kayıtları: grafiker kartvizit örnekleri, grafiker portfolyo örnekleri, 3 boyutlu kartvizit, farklı kartvizit tasarımları, örnek kartvizit, cafe broşür örnekleri, photoshop kartvizit örnekleri, farklı kartvizit örnekleri, modern kabartmalı kartvizit, mimmari kartvizit, tasarım dersi kabartma, mimar kartvizit örnekleri, kabartmalı kartvizit tasarımları, grafiker kartvizitleri, grafiker kartvizit vektör, grafik tasarım yazı örnekleri, en modern kartvizit mimari, alümyomfolyo kabarmalı örnekler, tasarım dersi kabartmalı yuvarlamalı

Sponsor Bağlantılar

Bu yazıyı paylaş

  • facebook-share
  • tweet-it
  • friendfeed
  • plus-it

yorumlar+ 6 = 14