web statistics

(Kabartmalı) Örnek Kartvizit Grafik Tasarımları

Çok yetenekli bir tasarımcı olabilirsiniz ama her konuda bunu başarmak zordur. Kim tasarımcı web arayüzünde iyiyken, kimisi de kurumsa kimlik tasarımında iyidir. Yani biz buna kısaca grafik tasarımda alan (branş) diyoruz. Böyle durumlarda iyi olmadığınızı düşündüğünüz alanlarda açıp örnekleri incelersiniz ve kafanızda bazı fikirler oluşur ve işe başlarsınız.


Kartvizit tasarımlarıda öyledir. Milyonlarca örnek vardır ve sizin farklı birşey yapmanız gerekir. Yine araştırma sonucu bulduğum farklı kartvizit tasarım örneklerinizi sizlerle paylaşmak istiyorum.

… daha fazlası için bu adrese bakabilirsiniz.

 Arama Kayıtları: grafiker kartvizit örnekleri, grafiker portfolyo örnekleri, 3 boyutlu kartvizit, farklı kartvizit tasarımları, örnek kartvizit, cafe broşür örnekleri, photoshop kartvizit örnekleri, farklı kartvizit örnekleri, kartvizit tasarımları gorsel, photoshop kartvizit boyutu, kabartmal kartvizit rnekleri, tipografik kartvizt ornegi, modern kabartmalı kartvizit, mimmari kartvizit, mimar kartvizit örnekleri, grafik tasarım yazı örnekleri, kabartmalı kartvizit tasarımları, en modern kartvizit mimari, grafiker kartvizit vektör, grafik tasarım örnekleri resimleri

Sponsorlu Bağlantılar

Bu yazıyı paylaş

  • facebook-share
  • tweet-it
  • friendfeed
  • plus-it

yorumlar