web statistics

Photoshop için Fotoğraf Manipülasyon Dersleri

Çoğumuz için resim düzenlemek için akla gelen ilk program photoshop’tur. Kolay kullanımı olmasına rağmen öğrenimi zaman alan bu programı izleyerek çok iyi derecede kullanabilirsiniz. Adobe Photoshop için neredeyse milyonlarda video bulunmaktadır. En kolayından en zoruna kadar herşeyi her ülkeden bir anlatan çıkmıştır.

Şimdi benimde çok ilgimi çeken fotoğraf menapülasyonlarının nasıl yapıldığını gösteren birkaç ders paylaşacağım. İlgisi olanlar için gerçekten iyi bir kaynak bu dersler.

Dramatic Fisheye Spartan Scene

Beautiful Abstract Portrait

Complex Falling Angel Scene

Music Inspired Street Scene

… daha fazla örnek için bu adrese bakabilirsiniz.Arama Kayıtları: photoshop manipülasyon dersleri, foto manipülasyon dersleri, photoshop manipülasyon, manipülasyon dersleri, brosur arka plan resimleri, manipülasyon dersleri türkçe, photoshopta manipülasyon dersleri, photoshop manipülasyon eğitim seti, fotoğraf manipülasyon dersleri, manipülasyon photoshop kolay, hd cs 6 manipulasyon resimleri, yabanclarda foto shop resimleri, manipülasyonlar psd, Photoshop Fotoğraf Manipülasyon, foto manipülasyon ders, manipülasyon fotoğrafları arka, manipülasyon fotoğraflar nasıl yapılır, manipülasyon fotoğraf nasıl yapılır, kolay manipülasyon, fotoğraf manipülasyon teknikleri

Sponsor Bağlantılar

Bu yazıyı paylaş

  • facebook-share
  • tweet-it
  • friendfeed
  • plus-it

yorumlar+ 3 = 11