web statistics

Photoshop için Fotoğraf Manipülasyon Dersleri


Sponsor BağlantılarÇoğumuz için resim düzenlemek için akla gelen ilk program photoshop’tur. Kolay kullanımı olmasına rağmen öğrenimi zaman alan bu programı izleyerek çok iyi derecede kullanabilirsiniz. Adobe Photoshop için neredeyse milyonlarda video bulunmaktadır. En kolayından en zoruna kadar herşeyi her ülkeden bir anlatan çıkmıştır.

Şimdi benimde çok ilgimi çeken fotoğraf menapülasyonlarının nasıl yapıldığını gösteren birkaç ders paylaşacağım. İlgisi olanlar için gerçekten iyi bir kaynak bu dersler.

Dramatic Fisheye Spartan Scene

Beautiful Abstract Portrait

Complex Falling Angel Scene

Music Inspired Street Scene

… daha fazla örnek için bu adrese bakabilirsiniz.Arama Kayıtları: photoshop manipülasyon dersleri, foto manipülasyon dersleri, photoshop manipülasyon, manipülasyon dersleri, brosur arka plan resimleri, manipülasyon dersleri türkçe, photoshopta manipülasyon dersleri, photoshop manipülasyon eğitim seti, manipülasyon photoshop kolay, fotoğraf manipülasyon dersleri, foto manipülasyon ders, photoshop için manipülasyon malzemeleri, Photoshop için Fotograf, Photoshop Fotoğraf Manipülasyon, türkçe manipülasyon dersleri, kadın manipülasyon psd, manipülasyon kapak fotoğrafları, manipülasyon fotoğrafları arka, manipülasyon fotoğraflar nasıl yapılır, fotoğraf manipülasyon teknikleri


Sponsor Bağlantılar

Bu yazıyı paylaş

  • facebook-share
  • tweet-it
  • friendfeed
  • plus-it

yorumlar8 + 8 =