web statistics

Turkcell’in Yılbaşı Vitrinleri

Turkcell’in yılbaşı vitrinlerinden binlerce Yeni Yıl hediyesi

Kanyon, Capitol ve Bağdat Caddesi’ndeki Turkcell Mağazaları bu sene de yaratıcı yılbaşı vitrinleriyle büyük ilgi çekiyor. Kanca oyunu şeklinde tasarlanan vitrinlerde yer alan kancayla hediye paketini kapabilenler sürpriz hediyelerin sahibi oluyor.

Türkiye’nin lider teknoloji ve iletişim şirketi Turkcell’in, Turkcell Mağazaları’na özel tasarlanan yılbaşı konseptli vitrinleri büyük küçük herkesin ilgisini çekiyor. Daha çok oyun/eğlence salonlarında görmeye alıştığımız  “Kanca Oyunu” (ClawGame) şeklinde tasarlanan vitrinlerden, kancayla peluş hediye paketi yakalayabilenler birbirinden güzel sürpriz hediyelerin sahibi oluyor.

Hedef 1 ayda 6000 yeni yıl hediyesi

Kanyon, Capitol ve Bağdat Caddesi’ndeki Turkcell Mağazaları’nın vitrinlerine özel tasarlanan bir uygulama ile, müşteriler wireless bağlantısına sahip tabletlerle vitrindeki kancayı yönetiyor. Paketlerden birini yakalayabilen müşteriler akıllı telefonlar, Turkcell 4×4 oyuncakları, Cello şapkaları gibi hediyeleri anında kazanıyor.  Bu şekilde, Turkcell Mağazaları’ndan 1 ayda yaklaşık 6000 adet hediye dağıtılması hedefleniyor.

Hazırlıklar 3 ay sürdü

Akıl İşleri tarafından tasarlanan yılbaşı vitrinleri için 3 aylık bir tasarım ve üretim süreci yaşandı. Vitrinlerdeki bu oyun kurgusu, 1 ay boyunca sürecek ve bu süre boyunca her mağazada ikişer özel görevli müşterilere yardımcı olacak.

Vitrin GörselleriArama Kayıtları: vitrin görselleri, türkcell görselleri, turkcell görseller, mağaza vitrin görselleri, turkcell görsel, yılbaşı vitrin görselleri, mağaza vitrin tasarlama oyunları, turkcell mağaza görselleri, twist ylba vitrin grselleri, yeni yıl vitrinleri, yeni yıl vitrin temaları, yılbaşı vitirinleri görsellwr, vitrin indirim yazıları görselleri, yılbaşı vitrinleri, vıtrın gorseller, turkcell işyeri vitrın, turkcell duvar kagıdı, turkcell 2014 vitrın mağazaları, görsel vitrin görüntüleri, dünyadan yılbaşı vitrin görselleri

Sponsor Bağlantılar

Bu yazıyı paylaş

  • facebook-share
  • tweet-it
  • friendfeed
  • plus-it

yorumlar2 + 8 =