web statistics

Turkcell’in Yılbaşı Vitrinleri

Turkcell’in yılbaşı vitrinlerinden binlerce Yeni Yıl hediyesi

Kanyon, Capitol ve Bağdat Caddesi’ndeki Turkcell Mağazaları bu sene de yaratıcı yılbaşı vitrinleriyle büyük ilgi çekiyor. Kanca oyunu şeklinde tasarlanan vitrinlerde yer alan kancayla hediye paketini kapabilenler sürpriz hediyelerin sahibi oluyor.

Türkiye’nin lider teknoloji ve iletişim şirketi Turkcell’in, Turkcell Mağazaları’na özel tasarlanan yılbaşı konseptli vitrinleri büyük küçük herkesin ilgisini çekiyor. Daha çok oyun/eğlence salonlarında görmeye alıştığımız  “Kanca Oyunu” (ClawGame) şeklinde tasarlanan vitrinlerden, kancayla peluş hediye paketi yakalayabilenler birbirinden güzel sürpriz hediyelerin sahibi oluyor.

Hedef 1 ayda 6000 yeni yıl hediyesi

Kanyon, Capitol ve Bağdat Caddesi’ndeki Turkcell Mağazaları’nın vitrinlerine özel tasarlanan bir uygulama ile, müşteriler wireless bağlantısına sahip tabletlerle vitrindeki kancayı yönetiyor. Paketlerden birini yakalayabilen müşteriler akıllı telefonlar, Turkcell 4×4 oyuncakları, Cello şapkaları gibi hediyeleri anında kazanıyor.  Bu şekilde, Turkcell Mağazaları’ndan 1 ayda yaklaşık 6000 adet hediye dağıtılması hedefleniyor.

Hazırlıklar 3 ay sürdü

Akıl İşleri tarafından tasarlanan yılbaşı vitrinleri için 3 aylık bir tasarım ve üretim süreci yaşandı. Vitrinlerdeki bu oyun kurgusu, 1 ay boyunca sürecek ve bu süre boyunca her mağazada ikişer özel görevli müşterilere yardımcı olacak.

Vitrin GörselleriArama Kayıtları: türkcell görselleri, vitrin görselleri, mağaza vitrin görselleri, turkcell görseller, turkcell görsel, yılbaşı vitrin görselleri, vitrin indirim yazlar, turkcell mağaza görselleri, Turkcell yılbaşı, twist ylba vitrin grselleri, yılbaşı vitrinleri, ylba grsel, mağaza vitrin tasarlama oyunları, turkcell işyeri vitrın, dünyadan yılbaşı vitrin görselleri, yılbaşı vitrin yazıları, görsel vitrin görüntüleri, yılbaşı vitirinleri görsellwr, yeni yıl vitrinleri, yeni yıl vitrin temaları

Sponsorlu Bağlantılar

Bu yazıyı paylaş

  • facebook-share
  • tweet-it
  • friendfeed
  • plus-it

yorumlar